Als vanouds genieten !

Als vanouds genieten !

Even de tijd stilzetten...

Even de tijd stilzetten...

Gezellig met vrienden..

Gezellig met vrienden..

Bar Feestzaal Patershof

Bar Feestzaal Patershof

Possibilities

The combination Family restaurant Klein Volk and Patershof offers a perfect accommodation for group activities like for example receptions, presentations, lunches, family reunions, corporate events etc. Capacity: max. 250 persons. Check our prices and special arrangements. We will be more than willing to discuss specific wishes and customized meetings with you! Anything is possible!

 

Saturday 18 August - Friday 24 August

Recreatieprogramma zomervakantie week 7

Recreatieprogramma zomervakantie week 7

Saturday 11 August - Thursday 16 August

Recreatieprogramma zomervakantie week 6

Recreatieprogramma zomervakantie week 6

Saturday 4 August - Friday 10 August

Recreatieprogramma zomervakantie week 5

Recreatieprogramma zomervakantie week 5

Saturday 28 July - Friday 3 August

Recreatieprogramma zomervakantie week 4

Recreatieprogramma zomervakantie week 4

Saturday 21 July - Friday 27 July

Recreatieprogramma zomervakantie week 3

Recreatieprogramma zomervakantie week 3

Saturday 14 July - Friday 20 July

Recreactieprogramma zomervakantie week 2

Recreatieprogramma zomervakantie week 2

Saturday 7 July - Friday 13 July

Recreatieprogramma zomervakantie week 1

Recreatieprogramma zomervakantie week 1

Friday 29 June - Sunday 1 July

Recreatieprogramma weekend 29 juni t/m 01 juli

Recreatieprogramma weekend 29 juni t/m 01 juli

Friday 22 June - Sunday 24 June

Recreatieprogramma weekend 22-24

Recreatieprogramma weekend 22 t/m 24 juni

Friday 25 May - Sunday 27 May

Recreatieprogramma weekend 25 - 27 mei

Recreatieprogramma weekend 25 - 27 mei

Friday 18 May - Monday 21 May

Recreatieprogramma Pinksterweekend 2018

Recreatieprogramma Pinksterweekend 18-05 t/m 21-05

Saturday 5 May - Sunday 13 May

Recreatieprogramma meivakantie week 2 + Hemelvaart

Recreatieprogramma week 2 en Hemelvaart

Friday 27 April - Friday 4 May

Recreatieprogramma meivakantie week 1

Recreatieprogramma meivakantie week 1

Friday 20 April - Sunday 22 April

Recreatieprogramma weekend 20 t/m 22 april

Recreatieprogramma weekend 20 t/m 22 april

Friday 13 April - Sunday 15 April

Recreatieprogramma weekend 13-15 april

Recreatieprogramma weekend 13 t/m 15 april

Friday 6 April - Sunday 8 April

Recreatieprogramma weekend 6-8 april

Recreatieprogramma weekend 6 t/m 8 april

Friday 30 March - Monday 2 April

Recreatieprogramma Paasweekend

Recreatie Paasweekend 2018

Friday 3 November - Sunday 5 November

Recreatieprogramma weekend 3 november t/m 5 november

Recreatieprogramma 3 t/m 5 november

 

 

Friday 27 October - Sunday 29 October

Recreatieprogramma weekend 27 oktober t/m 29 oktober

Recreatieprogramma weekend 27 t/m 29 oktober

Friday 13 October - Sunday 22 October

Recreatieprogramma herfstvakantie 2017

Recreatieprogramma herfstvakantie 2017 op Camping Beringerzand

 

Friday 6 October - Sunday 8 October

Recreatieprogramma weekend 6 t/m 8 oktober

Recreatieprogramma weekend 6 t/m 8 oktober op camping Beringerzand


 

 

Friday 29 September - Sunday 1 October

Recreatieprogramma weekend 29 september t/m 1 oktober

Recreatieprogramma weekend 29 september t/m 1 oktober op camping Beringerzand.

Friday 22 September - Sunday 24 September

Animatieprogramma weekend 22 t/m 24 september

Animatieprogramma weekend 22 t/m 24 september op Camping Beringerzand.

Friday 15 September - Sunday 17 September

Recreatieprogramma weekend 15 t/m 17 september

 Animatieprogramma weekend 15 t/m 17 september op camping Beringerzand. 

Friday 8 September - Sunday 10 September

Recreatieprogramma weekend 8 t/m 10 september

 Recreatieprogramma 8 t/m 10 september op camping Beringerzand.

Friday 1 September - Sunday 3 September

Weekend Vannix op Beringerzand

Weekend Vannix op Beringerzand
 met de Hermeni-j Vannix

Saturday 26 August - Saturday 2 September

Recreatieprogramma Zomervakantie week 8

 RECREATIEPROGRAMMA ZOMERVAKANTIE 

WEEK 26 augustus tot 2 september 

Saturday 19 August - Friday 25 August

Recreatieprogramma zomervakantie week 7

RECREATIEPROGRAMMA ZOMERVAKANTIE 

WEEK 19 augustus tot 25 augustus

Saturday 12 August - Saturday 19 August

Recreatieprogramma Zomervakantie week 6

RECREATIEPROGRAMMA ZOMERVAKANTIE 

WEEK 12 augustus tot 19 augustus 

 

Saturday 5 August - Saturday 12 August

Recreatieprogramma Zomervakantie week 5

 RECREATIEPROGRAMMA ZOMERVAKANTIE 

WEEK 5 augustus tot 12 augustus

Saturday 29 July - Saturday 5 August

Recreatieprogramma Zomervakantie week 4


RECREATIEPROGRAMMA ZOMERVAKANTIE

WEEK 29 juli tot 8 augustus 

 

Saturday 22 July - Saturday 29 July

Recreatieprogramma Zomervakantie week 3

 RECREATIEPROGRAMMA ZOMERVAKANTIE 

WEEK 22 juli tot 29 juli

 

Saturday 15 July - Saturday 22 July

Recreatieprogramma Zomervakantie week 2

RECREATIEPROGRAMMA ZOMERVAKANTIE 

WEEK 15 juli tot 22 juli 

Saturday 8 July - Saturday 15 July

Recreatieprogramma Zomervakantie week 1

RECREATIEPROGRAMMA ZOMERVAKANTIE
WEEK 8 juli tot 15 juli

Friday 30 June - Sunday 2 July

Recreatieprogramma 30 t/m 2 juli

 Recreatieprogramma 30 t/m 2 juli 

Friday 23 June - Sunday 25 June

Weekend animatie 23 t/m 25 juni

 Weekend animatie  23 t/m 25 juni op Beringerzand

Wednesday 14 June - Sunday 18 June

Recreatieprogramma Fronleichnam weekend 14 t/m 18 juni

 Recreatieprogramma Fronleichnam weekend 14 t/m 18 juni op beringerzand!

Friday 9 June - Sunday 11 June

Recreatieprogramma weekend 9 t/m 11 juni

Recreatieprogramma weekend 9 t/m 11 juni op Beringerzand

Thursday 25 May - Sunday 28 May

Recreatieprogramma Hemelvaartweekend

Recreatieprogramma Hemelvaartweekend

25 mei t/m 28 mei

Saturday 20 May - Sunday 21 May

Grashoek smaakt naar meer!

GRASHOEK SMAAKT NAAR MEER!

SPECIAAL KAMPEERARRANGEMENT op CAMPING BERINGERZAND in combinatie met 2 dagen ONTDEKKEN en BELEVEN !

Saturday 29 April - Sunday 7 May

Recreatieprogramma Meivakantie 2

MEIVAKANTIE 2017 - week 2 RECREATIEPROGRAMMA

Saturday 22 April - Friday 28 April

Recreatieprogramma Meivakantie 1

MEIVAKANTIE 2017 - week 1  RECREATIEPROGRAMMA

Friday 14 April - Friday 21 April

Recreatieprogramma Paasvakantie

RECREATIE PROGRAMMA
PAAS VAKANTIE